LayoutStudio Extras (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: delete
cs: smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Credit
cs: Kredit

en: Path to custom logo
cs: Cesta k volitelnému logu

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Zadejte stránky použitím jejich cest. Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak '*' je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: The logo could not be uploaded.
cs: Logo nelze nahrát.
