LayoutStudio Extras (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Pages
is: Síður

en: delete
is: eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Layout
is: Útlit
