LayoutStudio Extras (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: delete
jv: busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Path to custom logo
jv: Path marang logo kostum

en: The logo could not be uploaded.
jv: Logo ora bisa diunggah.
