LayoutStudio Extras (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: delete
lt: šalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Credit
lt: Kreditas

en: Path to custom logo
lt: Kelias iki savito logotipo

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: The logo could not be uploaded.
lt: Logotipo neįmanoma įkelti.
