LayoutStudio Extras (7.x-1.1) - en to rm translation catalogue (8 entries)

en: Pages
rm: dapi ches

en: Submit
rm: rangaziun

en: Operations
rm: acziuns

en: Weight
rm: valur

en: Name
rm: renum

en: edit
rm: persvader

en: Layout
rm: impaginaziun

en: Copyright
rm: dretg d'autur
