LayoutStudio Extras (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Path to custom logo
th: ตำแหน่งของไฟล์โลโก้ที่กำหนดเอง

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
th: กำหนดหน้าโดยใช้ path ของหน้านั้นๆ และให้กรอกบรรทัดละ path ใช้เครื่องหมาย '*' สำหรับ path ใดๆ เช่น ถ้า path ของหน้าบล็อก คือ %blog ให้ใช้ %block-* สำหรับบล็อกส่วนตัวใดๆ ถ้าต้องการใช้หน้าแรก ให้กรอก %frong
