LayoutStudio Extras (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: delete
tr: sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Path to custom logo
tr: Özel logonun yolu

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
tr: Sayfaları yollarıyla belirtin. Her satıra birer yol girin. Yıldız ("*") joker karakterdir. Örnek yollar: blog sayfası için %blog ve her kişisel blog için %blog-joker karakter. %front, ön sayfadır.

en: The logo could not be uploaded.
tr: Logo yüklenemedi.
