LayoutStudio Extras (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: delete
uk: видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Layout
uk: Макет

en: Credit
uk: Кредит

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Path to custom logo
uk: Шлях до власного логотипу

en: Copyright Information
uk: Відомості щодо авторських прав

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: The logo could not be uploaded.
uk: Неможливо викласти логотип.

en: All rights reserved.
uk: Всі права захищені.
