LayoutStudio Extras (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم
