Lazy-load (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Input filters
pl: Formatowanie treści

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Advanced
pl: Zaawansowane
