Lazy-load (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Input filters
ru: Фильтры ввода

en: Global settings
ru: Глобальные настройки

en: Advanced
ru: Расширенные
