Lazy-load (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Input filters
sv: Inmatningsfilter

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Advanced
sv: Utökad
