Lazy-load (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Content
cs: Obsah

en: File
cs: Soubor

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Input filters
cs: Vstupní filtry

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: Linked to file
cs: Propojeno se souborem

en: Nothing
cs: Nic
