Lazy-load (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Content
eo: Enhavo

en: File
eo: Dosiero

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: Image style
eo: Bilda stilo
