Lazy-load (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Content
hr: Sadržaj

en: File
hr: Datoteka

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Input filters
hr: Filteri unosa

en: Global settings
hr: Opće postavke

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Linked to file
hr: Povezano s datotekom

en: Nothing
hr: Ništa
