Lazy-load (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Content
it: Contenuto

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Input filters
it: Filtri di input

en: Global settings
it: Impostazioni globali

en: Original image
it: Immagine originale

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Link image to
it: Collega immagine a

en: Image style: @style
it: Stile immagine: @style

en: Linked to content
it: Collegata al contenuto

en: Linked to file
it: Collegata al file

en: Nothing
it: Niente
