Lazy-load (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Content
mn: Агуулга

en: File
mn: Файл

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо
