Lazy-load (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Content
sl: Vsebine

en: File
sl: Datoteka

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Original image
sl: Prvotna slika
