Lazy-load (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Content
uk: Вміст

en: File
uk: Файл

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Input filters
uk: Фільтри введення

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: Linked to file
uk: Посилається на файл

en: Nothing
uk: Нічого

en: offset
uk: зміщення
