Lazy-load (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Content
bg: Съдържание

en: File
bg: Файл

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Global settings
bg: Общи настройки
