Lazy-load (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Content
ca: Contingut

en: File
ca: Fitxer

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Input filters
ca: Filtres d'entrada

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Original image
ca: Imatge original

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Linked to file
ca: Enllaçada al fitxer

en: Nothing
ca: Res
