Lazy-load (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Content
cy: Cynnwys

en: File
cy: Ffeil

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Global settings
cy: Gosodiadau eang

en: Image style
cy: Arddull delwedd
