Lazy-load (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Content
et: Sisu

en: File
et: Manus

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Original image
et: Algne pilt

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Linked to file
et: Link failile

en: Nothing
et: Mitte midagi
