Lazy-load (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Content
eu: Edukia

en: File
eu: Fitxategi

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Input filters
eu: Sarrera iragazkiak

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Linked to file
eu: fitxategira estekatua

en: Nothing
eu: Ezer
