Lazy-load (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Content
id: Konten

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Input filters
id: Saringan input

en: Global settings
id: Pengaturan global

en: Original image
id: Gambar asli

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: Link image to
id: Tautkan gambar ke

en: Image style: @style
id: Gaya gambar: @style

en: Linked to content
id: Ditautkan ke konten

en: Linked to file
id: Ditautkan ke berkas

en: Nothing
id: Tidak ada
