Lazy-load (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Content
ja: コンテンツ

en: File
ja: ファイル

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Input filters
ja: 入力フィルター

en: Global settings
ja: 共通の設定

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style

en: Linked to content
ja: コンテンツへリンクされている

en: Linked to file
ja: ファイルへリンクされている

en: Nothing
ja: なし
