Lazy-load (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Content
lt: Turinys

en: File
lt: Failas

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Input filters
lt: Įvesties filtrai

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Linked to file
lt: Susietas su failu

en: Nothing
lt: Nieko
