Lazy-load (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: File
my: ဖိုင်

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
