Lazy-load (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Content
pt: Conteúdo

en: File
pt: Arquivo

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Input filters
pt: Filtros de entrada

en: Global settings
pt: Configurações globais

en: Original image
pt: Imagem original

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhum (imagem original)

en: Link image to
pt: Linkar imagem para

en: Image style: @style
pt: Estilo da imagem: @style

en: Linked to content
pt: Linkado ao conteúdo

en: Linked to file
pt: Linkado ao arquivo

en: Nothing
pt: Nada
