Lazy-load (7.x-1.4) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Content
af: Inhoud

en: File
af: Lêer

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Global settings
af: Globale-instellings
