Lazy-load (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Content
he: תוכן

en: File
he: קובץ

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Input filters
he: מסנני קלט

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style

en: Nothing
he: ללא
