Lazy-load (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Content
lv: Saturs

en: File
lv: Fails

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Input filters
lv: Ieejas filtri

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Linked to file
lv: Sasaitēts ar failu

en: Nothing
lv: Nekas
