Lazy-load (7.x-1.4) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Content
mr: साहित्य

en: File
mr: फाईल

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र
