Lazy-load (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Content
ro: Conținut

en: File
ro: Fișier

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Global settings
ro: Setări generale

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Image style: @style
ro: Stil imagine: @style

en: Linked to content
ro: Legat de conținut

en: Linked to file
ro: Legat de fișier

en: Nothing
ro: Nimic
