Lazy-load (7.x-1.4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: File
th: ไฟล์

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Global settings
th: ตั้งค่าทั่วไป

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
