Lazy-load (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Content
fa: محتوا

en: File
fa: فایل

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Link image to
fa: تصویرا را پیوند بده

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style

en: Linked to content
fa: پیوند شده به محتوا

en: Linked to file
fa: پیوند شده به فایل

en: Nothing
fa: هیچ
