Lazy-load (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Content
fi: Sisältö

en: File
fi: Tiedosto

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Input filters
fi: Syöttömuodot

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style

en: Linked to content
fi: Linkitetty sisältöön

en: Linked to file
fi: Linkitetty tiedostoon

en: Nothing
fi: Ei mitään
