Lazy-load (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Content
is: Innihald

en: File
is: Skrá

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Original image
is: Upprunaleg mynd
