Lazy-load (7.x-1.4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Content
ka: კონტენტი

en: File
ka: ფაილი

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Nothing
ka: არაფერი
