Lazy-load (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Content
tr: İçerik

en: File
tr: Dosya

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Input filters
tr: İçerik filtreleri

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style

en: Linked to content
tr: İçeriğe bağlantılı

en: Linked to file
tr: Dosyaya bağlantılı

en: Nothing
tr: Hiçbir şey
