Lazy-load (7.x-1.4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: File
ug: ھۆججەت

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Global settings
ug: ئومۇمى تەڭشەش

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
