Image Lazyloader (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Save
az: Saxla
