Image Lazyloader (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Reset
da: Gendan

en: None
da: Ingen

en: Image
da: Billede

en: Save
da: Gem

en: Distance
da: Afstand
