Lazyloader (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Image
eu: Irudia

en: Save
eu: Gorde
