Image Lazyloader (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: None
hi: कोई नहीं

en: Image
hi: चित्र

en: Save
hi: संरक्षित करें
