Lazyloader (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: Reset
it: Ripristina

en: None
it: Nessuno

en: Image
it: Immagine

en: Save
it: Salva

en: Distance
it: Distanza
