Lazyloader (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Image
kk: Сурет

en: Save
kk: Сақтау
