Lazyloader (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Image
ku: وێنە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن
