Lazyloader (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Image
mn: Зураг

en: Save
mn: Хадгалах
