Image Lazyloader (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: None
nl: Geen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Save
nl: Opslaan

en: Distance
nl: Afstand
